Wpis z mikrobloga

Przyszedł październik, najgorszy miesiąc na #depresja ( ͡° ʖ̯ ͡°) 21 lat, nic nie osiągnęłam, nigdy nawet nie spotykałam sie z facetami (ani laskami), przyjaciół nie mam i chyba za późno na ich szukanie. To gdzie można znaleźć najlepszy katalog trumien?
  • 59
  • Odpowiedz
@vshila: Przecież dobrze wiesz, z czego jesteś najlepsza i gdzie masz największe pole do popisu. ;)
Wykorzystaj tę wiedzę do swoich celów i tyle. Tylko nie spodziewaj się, że wyniki będą już, już.
  • Odpowiedz
@vshila: Zdecydowana większość ludzi w Twoim wieku nic nie osiągnęła i jeszcze długo nic nie osiągnie, to nic dziwnego, dopiero co wyfrunęliście z gniazdek. Idź na studia, do pracy, pewnie nie wiesz co chcesz robić, więc próbuj jak najwięcej aby to znaleźć, faceci i znajomi przyjdą, na to nigdy nie jest za późno, w każdej nowej pracy znajdzie się chociaż jedna osoba która chętnie wyskoczy na piwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@kptant: niczym, a na pozostałe 2 pytania nie chce odpowiadac publicznie, nie ma czym sie chwalić. Nawet do czyszczenia kibli nie chcieli mnie przyjąć
  • Odpowiedz
@vshila: sama sie zastanawiam.... mówisz najgorszy miesiąc na depresje to październik, a co dopiero się będzie działo w listopadzie....
  • Odpowiedz