Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem jedno z najbardziej pochrzanionych video z egzekucji o jakich słyszałem.
Pewnie dokonuje jej jakiś cartel, słyszałem że z Brazylii.
To jeden z tych filmików, który pokazuje jak wiele ludzki organizm może znieść zanim się podda śmierci.


Ciekawe czy wrzucą to do Narcosa, nadaje się.

I to funky town w tle...

Wyślę każdemu kto da plusa, wiem że dużo osób szukało tego filmiku. Nie wstawiam w post bo to zbyt #!$%@?.

#narcos #gore #ciekawostki #swiat
  • 387
  • Odpowiedz
@Pieniak3: jedyne co daję ten filmik, to utwierdzenie w przekonaniu, że kartele się w tańcu nie #!$%@?ą.

Dla tych co nie są pewni tego czy chcą to obejrzeć, odradzam. Tam jest nożyk do tapet i takie tam. Serio, lepiej odpuśćcie
  • Odpowiedz
Dlaczego ogladacie cos takiego? Daje to wam seksualna satysfakcje? Wyobrazacie sobie, ze sami moglibyscie to komus zrobic, gdybyscie byli bezkarni? Powaznie pytam.
  • Odpowiedz
@Pieniak3: Mam nadzieję że to nie był jakiś przypadkowy człowiek że to był członek innego kartelu, jeśli tak to mógł podobne rzeczy robić innym i #!$%@? mu w dupę wtedy. Wolę tak myśleć.
  • Odpowiedz
@Pieniak3: od ponad roku już nie oglądam takich rzeczy. znajomi z pracy mnie uznali za #!$%@? jak na egzekucji isis się smiałem z gościa któremu na filmiku w zwolnionym tempie się śmiesznie rozeszły oczy po strzale z shotguna w czoło. Ludzi obdartych ze skóry też przerobiłem, także podziękuję i nie polecam.
  • Odpowiedz