Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem jedno z najbardziej pochrzanionych video z egzekucji o jakich słyszałem.
Pewnie dokonuje jej jakiś cartel, słyszałem że z Brazylii.
To jeden z tych filmików, który pokazuje jak wiele ludzki organizm może znieść zanim się podda śmierci.


Ciekawe czy wrzucą to do Narcosa, nadaje się.

I to funky town w tle...

Wyślę każdemu kto da plusa, wiem że dużo osób szukało tego filmiku. Nie wstawiam w post bo to zbyt #!$%@?.

#narcos #gore #ciekawostki #swiat
  • 387
  • Odpowiedz
@Pieniak3 polecam dnetropetrovsk maniacs jak lubisz te klimaty, tam też się niektórzy długo trzymali. Co gorsze, to nie był kartel a zwykłe dzieciaki. Ludzie to najgorsze zwierzęta na świecie.
  • Odpowiedz
@Pieniak3: cofam plusa, ja #!$%@? jak można tak kogoś zmasakrować...

Pamiętam jak kiedyś to obejrzałem, nie mogłem do siebie dojść przez pare dni, ciągle myślałem o tym jak to w ogóle możliwe aby ktoś był w stanie zrobić coś tak okropnego... tragedia


@MangoMangoMango: zobaczyłem tylko klatkę, aż mnie na wymioty wzięło... nigdy więcej.
  • Odpowiedz
  • 20
@BojtaS oj tak 2man1hammer siedzi mi w glowie od poczatkubtej afery... Widok gościa któremu mieszają mózg srobokretem przez oczodół zostaje...
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek podpalanie "ponoc" nie jest takie zle, receptory czuciowe sa uszkodzobe w kilkanascie sekubd, dalrj juz sie nie czuje bolu...
  • Odpowiedz
  • 142
Nie dajcie się ponieść ciekawości i nie oglądajcie tego... Nie da się tego odzobaczyć, a zostaje w pamięci na długo. Serio, nie warto.
  • Odpowiedz
@Pieniak3: Widzialem motyw jak czuby z isis postanowily przejechać gościa czołgiem : \ biedak nie pomyślał i rzucił się najpierw nogami pod gąsienice zamiast na odwrót
  • Odpowiedz