Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: jak byłem na ćwiczeniach na tym poligonie to nam opowiadali jak grzybiarz zaparkował sobie Skode na drodze czołgowej bo myślał, że skoro zjechał z asfaltu to już jest ok. Niestety, kierowca czołgu chyba nie zauważył samochodu i go trochę przemielił.
  • Odpowiedz
Sam bylem świadkiem jak wstrzymywali manewry w Bemowie Piskim bo szukali grzybiarza xDD Oni po prostu lubią ryzyko( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: może tak, ale oni chyba tam mają słabe pole widzenia (nigdy nie jeździłem czołgiem to nie jestem pewien), w dodatku dojazdów z parku maszyn na pola ćwiczeń jest kręta. A może kierował chorąży ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo specjalnie go rozwalili, aby dać nauczkę reszcie grzybiarzy - któż to wie. Czy tak rzeczywiście było trudno stwierdzić.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Kuurde, ja kiedyś z całą rodziną normalnie jeździłem na poligon na grzyby xD ojciec z mamą mnie zabierali, i jeszcze ciotki i kuzyni. Oni zbierali grzyby, a ja zbierałem fanty z poligonu, łuski, jakieś kawałki metalu, #!$%@?. Nawet raz obudowę od rakiety ppanc przytargałem do domu.
  • Odpowiedz