Wpis z mikrobloga

@llllllll: Nie, po prostu oglądam mecze i nie lubię niektórych jego zachowań, na przykład pokazywania sędziemu kiedy ma pokazywać kartkę rywalowi. Co zresztą uczynił niedawno na derbach Barcelony, za co dostał żółtko od sędziego, ból dupy Katalończyków był niesamowity, prawie ogłuchłem od gwizdów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mówię że to zły piłkarz, bo pod względem umiejętności jest to światowa czołówka i dominuje środek pola, ale takie
Nie, po prostu oglądam mecze i nie lubię niektórych jego zachowań, na przykład pokazywania sędziemu kiedy ma pokazywać kartkę rywalowi. Co zresztą uczynił niedawno na derbach Barcelony, za co dostał żółtko od sędziego, ból dupy Katalończyków był niesamowity, prawie ogłuchłem od gwizdów


@Mave: to słabo oglądasz, bo ta sytuacja miała miejsce w meczu z Juventusem. Coś tam dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele.

Tak samo jak nie podoba mi się
@llllllll: Możliwe, byłem na obu meczach, a że były jeden po drugim (sobota, wtorek) i byłem zalatany, to mogło mi się pomylić. Co za różnica w tym przypadku?

i właśnie dlatego mówiłem o przedawkowaniu realmadryt.pl XD


Nigdy nie odwiedziłem tej strony, ale dopowiadaj sobie co chcesz.
Nigdy nie odwiedziłem tej strony, ale dopowiadaj sobie co chcesz.


@Mave: bez znaczenia, pisałem też o hiszpańskiej prasie. To że jakiś dziennikarz z Madrytu napisze jakąś bzdurę, to nie znaczy, że tak jest. Hiszpańskie media słyną zresztą z braku wiarygodności.