Wpis z mikrobloga

@Saganis: Rowerzyści nie zdają sobie sprawy jakie stwarzają zagrożenie dla siebie i kierowców. Mało to razy jechałem zimą samochodem, ciemno jak w dupie u murzyna, do tego lekka mgiełka i mżawka, no ogólnie #!$%@? warunki drogowe. I pedałuje ci taki pośród drzew, wąską, lokalną drogą. Oczywiście ani świateł, ani kamizelki (ciemny ubiór), bo po #!$%@?, #!$%@? "na nietoperza". Mimo, że dostosowujesz prędkość do warunków, zdejmujesz nogę z gazu, to i
  • Odpowiedz
  • 66
@waciak @LordDarthVader @Naxster @Saganis @fegwegw: Przepraszam, ale mieliśmy się rozpędzać każdym rowerem miejskim żeby sprawdzić czy ma działające światło? Są za to pobierane opłaty i NextBike powinien zadbać o to, żebyśmy mogli wypożyczyć sprawny rower. Tym bardziej, że jechaliśmy od rewolucji do offa wyłącznie po piotrkowskiej.
  • Odpowiedz
@Naxster: Pisząc ten post nie odnosiłem się do sytuacji, w której znalazł się autor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko ogólnie poruszyłem temat jak wygląda sprawa z nieoświetlonymi rowerzystami w terenach niezabudowanych (nieoświetlonych), niejako ciągnąc zdanie napisane przez @Saganis
  • Odpowiedz