Wpis z mikrobloga

Murki gdybyście kiedyś zastanawiali się jakie słuchawki douszne kupić to polecam PANASONIC RP-HJE125

One są po prostu niezniszczalne, jeśli rzeczywistość przyzwyczaiła was ,że po 3 miesiącach jakieś gównosony za milion cebulionów zaczynają przerywać mimo, że traktowaliście je jak płatki złota, to PANASONIC wam zniszczą światopogląd, możecie je splątać jak pijane glisty, spać w nich używać do zabawy z kotem i co wam w tych chorych głowach jeszcze wykiełkuje. Nadal będą działać!

Ja nie byłem przygotowany na to, że słuchawki z 30 złotych przy kasie w Saturnie będę miał już rok i będę ich używał wszędzie a te #!$%@? nadal będą grały jak pierwszego dnia. Polecam bo warto.

I to nie jest tak, że trafiłem akurat złoty strzał super partia bulwo nie bo mam dwie pary i obie działają jak #!$%@? w każdych warunkach.

Robię im reklamę bo się #!$%@? po prostu należy tej firmie za te słuchawki, a przerabiałem już tyle słuchawek, że można ułożyć linię do sosnowca i przede wszystkim spowrotem.

Swoją drogą #!$%@? czasy, że się zaczyna w internetach chwalić coś, że po prostu działa jak z przeznaczenia wynika a nie #!$%@? się po 5 minutach od zakupu.

#sluchawki #panasonic
  • 4
@Centuri0n mi sie #!$%@? po 8 miesiacach, wymienili w sklepie od reki. w tej polce cenowej lepsze sa tylko pod wzgledem dzwieku sony mdr-ex15lp. wygoda w panasonicach jednak wieksza, ergofit to nie ściema