Wpis z mikrobloga

Byłem dziś na mieście podrywać #rozowepaski.

Mój sposób na podryw to usiąść na ławce ze słuchawkami, włączyć spotify i latać po kawałkach licząc ze dziewczyna która usiądzie obok mnie rozpozna ta muzykę i sama zagada ze mam fajny gust. Ni #!$%@?, żadna nawet nie usiadła. Robie tak od wakacji i tylko dwa razy kolo mnie usiadły w tym raz jak musiała zawiązać buta. Nie da się tak poderwać dziewczyny. Czas zacząć chyba samemu zagadywać tylko gdzie. #!$%@? 26 lvl prawie i takie problemy z dziewczynami. Jak byłem młodszy było bardziej beztrosko.

#tfwnogf #przegryw #podrywajzwykopem #rozowepaski
  • 23
  • Odpowiedz
@trezzile No tak, na pewno każdy będzie próbował zagadać do człowieka ze słuchawkami na uszach, który nie słyszy nic poza cieknącą muzyką, plan idealny milordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@frytkizbekonem wątpię czy tam będą jakieś wolne dziewczyny. Wszystkie w moim wieku mają chłopaków. To ja się musze dać poderwać moim zdaniem.

Zresztą ciężka się podbija bez powodu. Mój kolega kiedyś na ulicy podbił wieczorem i dostał gazem pieprzowym w twarz a dziewczyna uciekła w jakąś uliczkę
  • Odpowiedz
@frytkizbekonem: jak op napisal to nie wydalo mi sie to az takie glupie. Ale po twoom komentarzu sie zastanowilem i sam raczej nigdy bez wyraznej potrzeby nie zagadalbym do dziewczyny w sluchawkach
  • Odpowiedz
@trezzile: Jak myślisz, że laski nie mają co robić tylko podbijać do kolesia słuchającego muzyki to sie pomyliłeś to nie komedia romantyczna. Albo wyjdziesz gdzieś do ludzi może być ze znajomymi albo jakiś klub czy kawiarnia albo net innej opcji raczej nie ma. Najważniejsze to uśmiech na twarzy i w duszy bo jak będziesz #!$%@?ł smuty to żadna kobieta się z Tobą nie umówi. I pewność siebie dlatego trzeba trenować
  • Odpowiedz