Wpis z mikrobloga

Opłata roczna za kartę to tylko 70zł, to przecież niewielka kwota.

Ciekawe dla kogo to niewielka kwota, chyba tylko dla kogoś, kto zupełnie nie umie zarządzać finansami. Niewiele to 10zł, a nie 70. Kto im każe takie bzdury opowiadać na tej infolinii mBanku? Ktoś się daje na to naciągnąć? Przecież inne banki dają takie same karty za darmo.
#mbank #banki #gorzkiezale
  • 14
  • Odpowiedz
@Singularity00: Według konsultantki z infolinii. Myślałem o ich karcie, włączyłem wniosek, ale jak doczytałem cennik, to zrezygnowałem. Zadzwonili do mnie dziś z pytaniem dlaczego przerwałem wypełnianie - ja na to, że karta jest za droga. Ich odpowiedzią było, że 70zł to wcale nie jest drogo i o co mi chodzi.
  • Odpowiedz
@Singularity00: weź pod uwagę, że korzystasz z okresu bezodsetkowego więc i tak zyskujesz mając szybko darmową kasę, dla mnie nie jest to więc jakaś ogromna kwota na cały rok jak jeszcze można uniknąć połowę albo całość, zresztą tak jak mówisz są też darmowe np. citi czy bzwbk przy 5 transakcjach, którą też używam i jest spoko tanio :D
  • Odpowiedz
@ms93, opłata roczna 70 zł w skali 12 miesięcy daje opłatę na poziomie 5,8 zł na miesiąc. Czy jest to dużo, pozostawiamy ocenie klientów. Dodatkowo każdy klient może uniknąć opłaty rocznej realizując warunek zwolnienia z opłaty. W przypadku kart z opłatą 70 zł wystarczy dokonać 240 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu roku lub wydać kwotę 12 000 zł. Co do oferty innych banków, to mają prawo swoją ofertę konstruować na swój
  • Odpowiedz