Wpis z mikrobloga

Chwilowa #emigracja
Mirki chce #!$%@?ć z PL w styczniu na jakieś 45 - 60 dni do jakiegoś Państwa w #europa ? Wynająć chatę przez airbnb.pl i przeczekać zimę w Polsce. Jakie państwo byście wybrali, tylko bez śmieszkowania?
Rozważam #grecja #portugalia #wlochy ale może jest coś lepszego. Chodzi żeby było w miarę ciepło, fajnie do zwiedzania i tanio do życia. (tak wiem że nie będzie nigdzie tropików)
#podroze #podruzujzwykopem #pytanie
Pobierz tadocrostu - Chwilowa #emigracja
Mirki chce #!$%@?ć z PL w styczniu na jakieś 45 - 6...
źródło: comment_S8pCXcAdQzG29GOdw0ekSIp7Z0rFUVNB.jpg
  • 23
@Dankan90: @tadocrostu: roaming jak w Hiszpanii, więc za free. Cały archipelag to 7 wysp i każda jest inna. Byłem na razie na trzech, na każdej po dwa tygodnie (no dobra, na Fuertaventurze byłem tydzień) i nie było ani jednego dnia nudy. Jest mnóstwo ciekawych miejsc do odwiedzenia, zarówno naturalnych (wulkany, jaskinie, zatoczki, plaże itp.) jak i muzea, aquaparki itp. itd. Jak masz jakieś pytania co zobaczyć na Gran Canarii, Fuertaventurze
@tadocrostu: nie było hejtu, ale od kiedy jest azair, czy kiwi nie ma sensu płacić za azuona
@candys: na Lanzarote pizgało strasznie jak tam byłem, aż trzy dni przed końcem pobytu ucichło. Nie ma reguły. Aczkolwiek na Cofete, czy Famarze pizga zawsze, ale z tego akurat cieszą się surferzy.
@tadocrostu: Grecja - jak na moje to w miarę drogo.
Włochy - sam mieszkałem na Sardynii, zimą brak centralnego, deszcze, wiatry, zimno. Pokój z własną łazienką i dużym balkonem za 220 euro/miesiąc.
Portugalia - nie byłem, wiem, że najtaniej z tych co podałeś.
ceny różne

EDIT:
We Włoszech to niezbyt chętnie będą mówić po angielsku.
Portugalia - nie wiem.
Grecja - wszyscy chętnie rozmawiają po angielsku.