Wpis z mikrobloga

@tadocrostu: Nie bardzo kumam, chodzi o to, żeby wszyscy mieli takie samo prawo do manifestowania wiary/poglądów? No bo przecież faktycznie homoseksualiści mają swoje parady równości, ale wierzący przecież chodzą z procesjami i pielgrzymkami po ulicach śpiewając... Czy może chodzi o to żeby wszyscy siedzieli w domu po cichu nie obnosząc się... No ale wtedy właściwie trzeba by zabronić jednym i drugim... No i właściwie po co... Nie bardzo kumam co
  • Odpowiedz
@Lord6Infamous: @lewa_reka_sorosa: Takie rzeczy są w Anglii legalne, a profil FB Manchesteru jest cały zalewany homopropagandą, a samo miasto pełne jest tęczowych flag. Niedawno na jakimś urzędzie powiesili i oficjalny fb miasta się chwalił. W UK tolerancja jest, geje i lesbijki mają swoje prawa chyba nawet większe niż normalni ludzie, ale i tak właśnie się afiszują swoją orientacją na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@lewa_reka_sorosa: Z takich co mnie bezpośrednio dotyczyło to kiedy się starałem o mieszkanie z urzędu jedno z pytań było jakiej orientacji jestem. Pary homoseksualne miały pierwszeństwo przede mną w kolejce do mieszkania.
  • Odpowiedz
@Indoktrynator: Biedni katolicy tak bardzo uciskani, nie pozwalają im się modlić, chodzić do kościoła, organizować procesji, stawiać kapliczek i kościołów, #!$%@?ć dzwonami w niedzielę i puszczać mszy z głośników. A do księży chodzących po kolędzie wstrętni ateusze z gejami u boku strzelają z wiatrówek :/
  • Odpowiedz