Wpis z mikrobloga

Hej Mirki :) Przymierzam się do kupna auta w kwocie 5-6k (Prócz tego mam zapas na reanimację trupa, także jest to kwota za auto a nie całkowita) i zastanawiam się za czym byście się rozgladali?
Na pewno benzyna (+LPG chętnie), wolałbym nie francuskie i nie w stylu fiata pandy (rozumiem, że dobre auto, ale.. nie.)
Z tego co mi się wydaje, to najsensowniejsze propozycje to Golf IV (ehh..), Skoda Fabia (ehh..) czy jakas Astra G (eh.). Jest też sporo Audi A3 i BMW ale podejrzewam, że w tej cenie to są mega trupy. No i BMW nie ma kierunkowskazów.
Ale chętnie wysłucham propozycji :) Mimo, żę to ma być typowy porządny wół roboczy to wolałbym trochę oryginalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masskillah: @ptasiek2:
Audi 80 bardzo mi się podoba, ale trochę już jednak trąci wiekowo..Teraz własnie mój rzęch z 1995 się rozpada i wolałbym coś kilka lat młodszego. Ale przemyślę.
Bertone w tej kwocie? byłoby super, poszukam.
@jestem_tutaj Rower za 5k? Panie, oszalal Pan? Minimum 10k trzeba dac, zeby to jako tako skrecalo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
porządny wół roboczy to wolałbym trochę oryginalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MeAndI: Saab 9-3 OG ( ͡º ͜ʖ͡º)

Albo 9-5 (°°

Zesrasz się z oryginalności, nie to co golf i fabia
  • Odpowiedz
@MeAndI: to nad czym się tu zastanawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko trzeba być gotowym na odmy, kasety itd. - poza tym bardzo wdzięczne auta. Lepiej mieć starego Saaba niż stare bmw w tych pieniądzach, choć stara 9-3ka jest tak oryginalnie brzydka że aż strach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wcześniej wspomniałeś o Bertone, fajne auto - też kiedyś szukałem jako zastępstwa dla
  • Odpowiedz