Wpis z mikrobloga

@Artur_Dym: Artur ale Tajfun mieszka w Strzegomianach koło Sobótki na Dolnym Śląsku a ta rzekomo córka którą wstawiłeś jest z Pabianic z Łódzkiego więc trochę za daleko by mieli do siebie. Tajfun co jakiś czas mówi że się z nią widuje. Wydaje mi się że to zbieżność nazwisk a przejrzałem znajomków jej czy ma np Sylwka lub Kaczora na fb lub kogoś z ich nazwiskiem to nie ma
  • Odpowiedz
@masterinfo: to jest calkiem mozliwe, nie patrzylem z ktorych jest Pabianic. Faktem jest ze Kaczor ucisza strasznie Tajfuna, jak w donejcie uslyszy tylko "Asia". Aczkolwiek obczajalem z Pabisiakow Patrycje i Klaudie, wiem ze Patrycja to jego chrzesnica chyba
  • Odpowiedz
@Artur_Dym: Oglądam już długo tych ancymonów Tajfun to sam kiedyś #!$%@? się wkopał z gadką na streamie z danymi swoich bliskich jak po 100-200 os mieli i tak co jakiś czas ludzie triggerują go donejtami o córkę a córa jak kolega wyżej wspomniał ma około 9 lat bo sam kiedyś Sylwek na którymś streamie wtrącił by nie jechać po córce Tajfuna bo to jeszcze dziecko więc to na pewno nie ta
  • Odpowiedz