Wpis z mikrobloga

Ech, #!$%@?. Starzy dorwali się do #youtube. Dzisiaj wchodzę do kuchni, a tam stary ogląda program "dokumentalny" o tym jakim to 11. września jest kłamstwem i mistyfikacją. Jak było pewnie się nie dowiemy, a z pewnością nie z tych pseudo dokumentów z żółtymi napisami. Musiałem wytłumaczyć tacie, że te filmiki nie są zbyt wiarygodne i żeby nie brał ich na poważnie. Spoko, zrozumiał.
Gorzej z matką. Znalazła filmik o jakimś dzieciaku z Indii, co rzekomo jest w #!$%@? inteligentny, studiuje medycynę mając 12 lat i w wieku lat 10. operował jakąś gówniarę z swojej wioski. xD Próbowałem jej wytłumaczyć, że brzmi to dosyć niewiarygodnie i żeby poszukała jakiegoś wiarygodnego źródła tej informacji. Oczywiście skończyło się to gównoburzą:
-- Hurr durr, z tobą to się w ogóle rozmawiać nie da. Wszystko wiesz lepiej, durr burr!
Ja #!$%@?. Dobrze, że facebooka nie ma.
#zalesie
  • 7
@1984: mam takiego ziomka w robocie lvl 50 który odkrywa internety, próbował mi udowodnić że Ziemia ma 6000 lat za pomocą jakiegoś "naukowego" filmiku, pobiłem go jego własną bronią, jest zagorzałym katolikiem i wydrukowałem mu materiały z których wynika że KK nie neguje teorii ewolucji i wielkiego wybuchu, po tych rewelacjach przestał oglądać filmiki z żółtymi napisami, lub przestał się tym chwalić

btw. co do 9/11 sam mam wątpliwości( ͡