Wpis z mikrobloga

Gratulacje Panie Robert. Naród dumny. Kozackie buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawostki: Po obronie licencjatu (wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menedżerskiej), Robert jest najlepiej wykształconym piłkarzem w Bayernie Monachium. (sic!)
Jedno z pytań jakie padło na obronie: "Jaka jest różnica pomiedzy sławą a popularnością?". Robert studiował kilka lat (z wiadomych względów) i nie jest wiadome, czy poznał matkę Stiflera.

#lewy #lewandowski #pilkanozna #studbaza
sajmek - Gratulacje Panie Robert. Naród dumny. Kozackie buty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawostki...

źródło: comment_3U8x876lt7kQrppKD6PgzMaZQ72bjnCK.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
"Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie".

Wyższa szkoła gotowania na gazie... po takiej szkółce to on roboty nie znajdzie...


@wywijas: I masz rację. Jeżeli znajdzie robotę to dzięki doświadczeniu. Gdyby je odjąć to by było tak jak piszesz.
  • Odpowiedz
Noi jaka jest ta różnica pomiedzy sławą a popularnością? Bo ja bym odpowiedział "żadna, to synonim" siadaj jedynka...


@GrzegorzPorada: Popularność pochodzi od łacińskiego populus - lud, czyli popularny to ludowy, rozpoznawalny wśród zwykłego ludu. Sława natomiast oznacza sukcesy w danej dziedzinie, mówi się "wsławić się w danej dziedzinie", możesz być sławnym fizykiem kwantowym, a nie być znanym wśród prostego ludu, nie być popularnym.
  • Odpowiedz
po prostu brak slow. czlowiek orkiestra. on z meczu idzie licencjat robic, a mi sie nie chce ruszyc dupy na prawko. mam wrazenie, ze nawet jakby mu w pilce nie pyklo, to ze swoja ambicja i upartoscia, tak czy siak osiagnalby sukces i nie pracowalby za 3 tysie.
  • Odpowiedz
"Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie".

Wyższa szkoła gotowania na gazie... po takiej szkółce to on roboty nie znajdzie...


@wywijas: pójdzie na zasiłek, 500+ i elo. No i mieszkanie komunalne.
  • Odpowiedz
Przecież Lewandowski sam mówił, że praktycznie nic nie musiał się uczyć, bo to wszystko o czym pisał pracę i o czym są jego studia, zna od podszewki i że takiej wiedzy jaką ma nie da się uzyskać stricte z książek
  • Odpowiedz