Wpis z mikrobloga

Mam jedno zajebiste pytanie:

Dlaczego pełnopłatna gra kosztująca oficjalnie 249,99zł ma model ekonomiczny z darmowych gier komórkowych, jakieś #!$%@? skrzynki a kasy dostaje się tyle że to jest chyba jakiś żart? Starcza tego w ogóle żeby uczestniczyć w forza cupie? bo mam wątpliwości po przejechaniu kilku eventów

A rezygnacja z bonusowego hajsu za wyłączanie ułatwień to głupota roku
#forza #forzamotorsport7
  • 10
@zolwixx: jeśli ktoś kupuje grę za cięzki piniondz, do konsoli za lżejszy piniondz i pewnie jeszcze płaci za multiplayer (xD) to spoko. Ale jeśli każą mu jeszcze płacić, bo inaczej gra będzie okrojona i ogólnie pay to win, to trzeba być debilem.
@rdy: przestaw sobie długość wyścigu na "long", korzystaj z modów, ze skrzynek kupuj tylko te z modami jak już wszsytkie bonusy ci się skończą. Generalnie widać, że ta FM7 bardziej niż jakakolwiek inna Forza stawia na model progresji, więc auta odblokowujesz i kupujesz stopniowo, żeby za szybko się nie przejeść. Dodatkowe cr za asysty wyłączyli, bo casuale płakali, że mają jeszcze trudniej ze zbieraniem kasy. Poza tym, najdroższe auto do kupienia
@rdy: Nie potrzeba kupować skrzynek żeby normalnie grać karierę i to nawet na najkrótszych wyścigach. Poza kasą z wyścigów dostajesz auta za zawody pokazowe oraz kasę/auta za kolejne poziomy kierowcy/kolekcjonerskie. Im dłużej grasz to na lepsze stać Cię auta.
Skrzynki są kompletnie zbędnym wydatkiem chyba, że chcesz przyśpieszyć zdobywanie kasy (ale w sumie po co jak do większości wyścigów przez sporą część gry nie potrzeba fur za milion) albo jara się
@C_MR: trochę mnie zdziwił po prostu fakt, że już w 1 pucharze są 2 wyścigi gdzie trzeba mieć 4lvl kolekcji, a najtańszy bolid kosztuje bodajże 400k
kombinezony, itp to wyjebka, też mnie to nie interesuje
@rdy: W pierwszym pucharze wystarczy, że przejedziesz 3 mistrzostwa + jakieś pokazowe żeby móc iść do pucharu wyżej. Jak dłużej pograsz to po prostu wracasz do starszych wyścigów, gdy masz potrzebne auta.
Przecież w wielu grach np. w platformówkach to jest uznawana za plus, jeżeli nie możesz odkryć wszystkiego na dzień dobry, tylko musisz wrócić do plansz jak będziesz miał wyższy lvl i więcej specjalnych umiejętności. Tutaj w pewnym sensie jest