Wpis z mikrobloga

@ChempyTuj nigdy nie grałam w żadne gierki, uczyłam się na niej poruszać WSADem (serio), niecelnie strzelam a i tak większość gier top10. Najważniejszy jest ruch i orientacja. Mam ograne kilka miejsc na których zwykle laduje, no nie da się nie mieć przynajmniej 2 fragow na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChempyTuj: Staraj się poruszać non stop. Stojąc zawsze w bezruchu za osłoną jesteś łatwym celem dla snajpera. System strzelania nie należy do najprostszych, więc generalnie jestem zdania, że warto grać agresywnie żeby się nauczyć. Szczególnie, że to FPP. Przyzwyczaisz się, że gra to symulator zbierania, biegania i umierania, a z czasem będzie szło lepiej.

Sama gra to głównie podejmowanie decyzji. Bieganie od zasłony do zasłony. Gra solo mocno karze za błędy.
@ChempyTuj: mam 3 wygrane i dalej nie potrafie powiedziec jak grac. Tak naprawde to najlepiej mi idzie jesli jakims cudem dotre do top 30. Wtedy juz z gorki, bo mam opracowany plan, z grubsza wiem gdzie sa ludzie itp. Ale Przez pierwsze 70 smierci to jest dla mnie czysty los. Jest tyle ludzi wszedzie ze bardzo czesto ktos mnie dopadnie zupelnie przypadkowo
@stg44 dokładnie. 90% failow w składach to gdy jeden zaczyna strzelać do przeciwnika gdy reszta teamu go nie widzi, albo zaczecie strzelaniny gdy widać tylko jednego