Wpis z mikrobloga

@Aeny: @ptasiek2: tylko ja to czesto nawet nie widzie skąd on strzela. Dostaje strzał, pierwsza rzecz to albo za cos sie schowac, albo na glebe. Wtedy zyskuje pare sekund i i tak mnie zabija a ja nawet nie wiem gdzie on jest :/
@ChempyTuj: Mam podobny problem do Ciebie. Fuksem udało się wygrać raz, przez tydzień, tak to 10-30 miejsce powiedzmy,że osiągalne ale by zdybyć te pare fragów w grze to już musi być dobry mecz. Chyba tutaj musimy częsciej wyskakiwać w jakieś popularniejsze miejsca i próbować ćwiczyć skila. Nie ma tutaj żadnego DM by poćwiczyć strzelanie więć innej drogi chyba nie ma.
@ChempyTuj:

Moja walka o przetrwanie polega na zbieractwie i kryciu sie w budynkach, jak wyjde to na otwartym terenie zawsze ktoś mnie zabije dosyć szybko. Jak wy to wszyscy robicie?


Nie siedź w budynku (chyba, że zmusza Cię do tego sytuacja), bo to praktycznie najgorsze co możesz zrobić. Raz, że nie widzisz dobrze co się dookoła Ciebie dzieje, dwa że po 5 minutach kampienia jesteś kompletnie nierozgrzany i niegotowy do strzelania,
@ChempyTuj: no to spoko, wszystko przyjdzie jak masz zamiar dłużej z tą grą posiedzieć:) Ja nigdy nie grałem w strzelanki online, żadne. Przez pierwsze kilkadziesiąt godzin to się dopiero strzelać uczyłem i też nie wiedziałem, skąd, jak i dlaczego tak szybko, a już nie żyłem. Pierwszy win wpadł koło 60 godziny dopiero.
@ChempyTuj: 1. Graj na skraju strefy, zwłaszcza przy strefach końcowych (chyba że np nie masz lootu czy lunet, wtedy najlepiej wjechać do strefy i zaryzykować podlootowanie).

2. Zbieraj INFORMACJE. Chyba to powinienem dać na pkt 1. Bez informacji nie masz nic w tej grze. Grając na skraju strefy pomyśl, ile osób mogło wyskoczyć gdzieś za tobą (popatrz przy lądowaniu) i czy możesz zostać sflankowany. Sukcesywnie czyść sobie skraj strefy bliższy kolejnej,
@ChempyTuj: 1. Siedzenie w budynkach to najgłupsza możliwa strategia... Siedząc w budynku pozbawiasz się informacjo o otoczeniu. Lepiej stać na otwartym terenie w pobliżu kamienia/drzewa i widzieć daleko, czy ktoś się nie zbliża, niż w budynku nie wiedzieć niczego co się dzieje... Później wychodząc z budynku, wychodzisz na niesprawdzony teren, o którym nic nie wiesz...

2. Co do "stania" to też nie wolno stać w miejscu, bo to najszybsza droga do