Wpis z mikrobloga

Wpisałem w google " Naprawa komputerów ( Moje miasto ) "
I wyskoczyło mi na olx 2oferty.

Jedna brzmi tak

- Witaj. Jeśli masz problem z komputerem trafiłeś w odpowiednie ręce.

Od 3 lat zajmuję się naprawą komputerów stacjonarnych jak i laptopów.

Oto czym dokładnie się zajmuje:

- naprawa komputerów i laptopów oraz sprzetu komputerowego
- rozwiązanie problemów komputerowych i informatycznych
- instalacja i zarządzanie systemami operacyjnymi m.in. z rodziny Microsoft Windows (XP/VISTA/7/8/10)
- naprawa i rekonfiguracja systemów operacyjnych m.in. z rodziny Microsoft Windows (XP/VISTA/7/8/10)
- wdrażanie usług dostępu zdalnego (Microsoft pulpit zdalny/usługi terminalowe, TeamViewer…)
- zabezpieczanie danych przed utratą (sporządzanie kopii bezpieczeństwa, wdrażanie systemów backup`owych)
- wdrażanie systemów i rozwiązań antywirusowych (McAfee, Eset, TrendMicro…)
- usuwanie wirusów/spyware/malware – przywracanie stabilności i wydajności
- wymiana uszkodzonych części komputera

Jeśli interesuje Cie nowy komputer lecz nie wiesz co tak naprawdę jest Ci potrzebne z chęcią pomogę dobrać odpowiednie części (nowe czy też używane)

A druga

Oferuję naprawę komputerów stacjonarnych jak i laptopów:
- instalacje lub reinstalacje systemów operacyjnych (Windows XP, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Linux)
- tworzenie dowolnych partycji (np. osobno na system operacyjny i inne dane)
- tworzenie kopii zapasowych danych, oraz ich zabezpieczenie
- instalacje sterowników do urządzeń
- instalacje programów antywirusowych, oraz antyspyware
- instalacje przeglądarek oraz oprogramowania blokującego niepożądane reklamy na stronach www
- instalacje i konfiguracje sieci LAN i WI-FI, oraz urządzeń peryferyjnych typu drukarki, skanery, kamery internetowe itd.
- pomoc w obsłudze oprogramowania z pakietu Office (w tym również makro skrypty w Visual Basic)
- pomoc w tworzeniu domen www, oraz wyborze serwerów hostingowych
- pomoc w doborze sprzętu komputerowego, oraz sieciowego w oparciu o cel stosowania
- pomoc w obsłudze bankowości internetowej (w tym również mobilnej)
- wymianę uszkodzonych podzespołów komputerów stacjonarnych, oraz laptopów
- czyszczenie komputerów stacjonarnych oraz laptopów wewnątrz z zanieczyszczeń
- dojazd do Klienta na terenie Kościerzyny lub okolic i naprawę na miejscu w miarę możliwości

Ponieważ mam powielone w klatki w grach tzw freezy 50ms ścinki co mnie denerwują.
A sterowniki próbowałem różnie, nie pomaga.

Warto do takiego z 2typów zadzwonić i się zapytać, czy ogarną? ( Olx )


#pytanie #komputery #serwispc #naprawakomputera #pcmasterrace #olx
  • 11
@Schoke: Aktualizacja sterów, albo też można się pobawić invidia inspectorem i tam są zaawansowane opcje sterownika graficznego których nawet w panelu nie ma i tam są opcje V-synca zaawansowane jak dopasowanie do konkretnej gry, wymuszenie jej itp
Liczbę prerenderowanych klatek też możesz zmienić, może coś da...
@Schoke: Jak to nie pomoże to wyłącz v-synca w cholerę jeżeli potrójne buforowanie nic nie daje bądź też zastanów się nad G-syncem bo jedynym innym rozwiązaniem było by klatki ograniczyć do mniejszej liczby, tak mi się przynajmniej wydaje z tego co wiem.
Sam problemu takiego nie miałem bo z synców nigdy nie korzystałem i jakoś nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leon0xxx: Nic nie muszę wyłączać żadnego v-synca... to nie pomaga bo robiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Komputer sprawny
Panie, coś ze sterownikami domyślam się, pisząc na wykopie nic nie zdziałamy i będziemy 20lat tak mogli pisać.