Wpis z mikrobloga

obadajcie to. 100% autentyk
Jesz posiłek ? Odłóż albo zjedz przed przeczytaniem bo może się zmarnować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj wieczorem jak to w #dwudzionek z kumplem popiwkowaliśmy trochę i palone też było.
Kumplowi weszło mocno i postanowił mi się zwierzyć z historii która spotkała go w dzieciństwie, do teraz ciężko mi sobie to wyobrazić i nie wiem czy chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przejdźmy dalej.
Gdy miał jakieś 5-6 lat zdarzało mu się jeszcze uwolnić krakena w nachy i sam nie wie czemu tak robił.
W ciągu dnia opiekował się nim jego starszy #rozowypasek (siostra), całkiem niezła łania bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to ona musiała go oporządzić podczas tych wpadek.
Pewnego dnia znowu się zfajdolił ale siostra już nie mogła tego znieść, że taki duży a nadal nie wypracował zwieracza więc postanowiła obsrańca raz na zawsze oduczyć tego rytuału.
Gdy ten do niej przyszedł i powiedział o zaistniałej sytuacji to podobno wpadła w straszny szał że będzie musiała odwalać znowu gównianą robotę i wtedy zdjęła mu te utytłane nachy i wytarała mu nimi twarz ( _)
Nie wiedziałem czy mu współczuć czy wyprosić z domu raz na zawsze.
Wczorajszą kolacje i dzisiejsze śniadanie musiałem odpuścić, nadal mam w głowie jego głos opowiadający o tej śmierdzącej sprawie.

Ale co najlepsze terapia siostry zadziałała w 100%, obsraniec już nigdy się nie zfajdolił, bynajmniej przy siostrze.
Historie potwierdzałem dzwoniąc do #rozowegopaska, nie wierzyła że jej kochany braciszek mi o tym opowiedział i było jej strasznie głupio że wiem jak się znęcała nad rodzenstwem.( ͡° ͜ʖ ͡°)


#siostra #braciszek #brudnenachy #kraken #dracha