Wpis z mikrobloga

@utede: większe fotele, więcej miejsca i w sumie tyle. Jedzenie w samolocie jest tak samo mdłe zarówno w biznes jak i klasie ekonomicznej. W biznes dostajesz lampkę szampana na powitanie :P
  • Odpowiedz
  • 0
@tutirutu w Emirates jest bardzo dobre w biznes. W sumie latam tylko z nimi więc nie wiem jak w innych liniach. I benefitow też jest więcej o czym pisałem wyżej. W economy nie dostaniesz też 18 letniego single malta.
  • Odpowiedz
  • 1
@utede jeszcze jeden przywilej to taki, że na lotnisku masz wstęp do business lounge, gdzie masz za darmo jedzenie i picie, możesz wziąć prysznic czy się przespać w łóżku albo wygodnym fotelu a nie jak jakiś podludz na podłodze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@blinxdxb: fakt, jest jeszcze lounge :P ale Emirates nigdy nie leciałem, Lufthansa akurat się nie popisała jeśli chodzi o posiłki, a alkoholu jakoś nie piję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@tutirutu no i się dziwisz. Lufthansa ma najgorsze jedzenie ze wszystkich linii i nie oferuje benefitow jak Emirates o których pisałem. I sama biznes klasa jest o wiele gorsza
  • Odpowiedz
  • 0
@blazej30 w economy też alkohol jest za darmo tyle że gorszy. A w dzień nie pije i dobrej whisky nie pije się po to, żeby się upic tylko dla smaku. Ale Janusz nie zrozumie.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Ja jestem chyba mega szczęściarzem. Leciałem w życiu prawie 150 razy (wiadomo, nie zawsze do/z Polski) i ani razy nie trafiłem na takie zachowanie wśród Polaków.


@blazej30: przez ostatnie 6 miesięcy zrobiłem już 83 loty i niestety, ale Polak to jeden z najgorszych współpasażerów. Nie dość ze he he wódeczka to jeszcze są chamscy co do obsługi. O komentowaniu tego ze polot #!$%@? leci nie wspomnę, wiadomo
  • Odpowiedz