Wpis z mikrobloga

Oświeccie mnie mircy, bo nie kumam. Jak grać na Niemcach na BR >6.7? Stronię od tego, bo mam wrażenie, że to jest niezły pogrom dla niemców, ale może to tylko pierwsze wrażenie, dlatego chciałbym zasięgnąć porady. Niemniej głównie nie gram 4 ery dlatego, że nie mam samolotów na ten BR, a lubię mieć pełny setup. Dziś się skusiłem pograć. Śmigam na 5.7 i mam obcykane wszystko i czasem potrafię w pojedynkę wycarrować grę, ale jak gram tę 4 erę to mnie szlag trafia. Jeśli na przykład trafiam Tigerem II na IS-6 w czołowej walce, to mam się przeżegnać i czekać na śmierć? Bo nie kumam, jak mogę to w ogóle przebić swoim działem, a ten wystarczy, że przyceluje w wieżę i jest po zabawie. Poza tym rakiety, które mają alianci, czy to małe amerykańskie gówno z kilkoma działami, który wali jeden po drugim i robi tygrysa jak chce xD czy robię coś źle? Są jakieś tajemnicze taktyki na niemieckie czołgi? Czy to po prostu rakowisko? Bo takie mam wrażenie po kilku grach. Jak w ogóle grać takim Tigerem 10,5 cm, kiedy się trafi na jakiś #!$%@? ruski ciężki czołg, jak to ma mniejszą penetrację niż tygrysy na 6.7 BR? To co ja mam tygrysem flankować, żeby coś ugrać czy jak? W pierwszej grze zająłem 2 miejsce w tabeli, zdobyłem parę killi na jakiś gównoczołgach - spoko, ale potem mnie mieliły po kolei wyżej wspomniane czołgi. Te małe gówna to spoko, rakiety jeszcze zdzierżę, ale jak przebić te ruskie gówno od frontu?? Widzę, że to ma weak spot tylko na wieży - spoko opcja, żeby wycelować w taki mały kwadracik w ogniu walki.
#warthunder
  • 12
@grey09: Rakowisko. Szkoda sobie nerwy psuć.

Ruskie w tej ruskiej grze mają pancerze ze stalinium i strzelają pociskami nuklearnymi a niemcy muszą walczyć z potworami o 20-30 lat młodszymi z którymi nie mają najmniejszych szans. Ruska gra - ruski balans, zwycięzca może być tylko jeden i ma być nim ruski.
@grey09 Zgadnij dlaczego tygrys h z 1941 ma taki br że nigdy nie trafi nawet na t-34 42. Ale już taki tygrys 2 trafi spokojnie na is-6, na t-54. Br jest zepsuty. I to albo specjalnie, albo ruscy intelektualnie ustępują.
@grey09 Na 6.7 Tygrys 2 h i pantera g. Do tego Arado i jakieś myśliwce. Na 7.0 tygrys 10,5 i pantera 2 + horten i drugie arado.

Na 6.7 głównie tygrys. Na 7.0 zależy od mapy
Zgadnij dlaczego tygrys h z 1941 ma taki br że nigdy nie trafi nawet na t-34 42.


@Crosshairs: Ciekawe kto grałby t-34-42 jeśli BRy miałyby być ustawione historycznie? I co byś zrobił - wyjechał swoim tygrysem na pustą mapę i płakał na forum, że nikt nie gra w to ruskie gówno? Największą bolączką tej gry są #!$%@? pomysły w stylu "historycznych BR" i to, że gadziny niestety czasami ich słuchają.
@grey09: #!$%@?, Rosjanie do Katynia przyznali się dopiero po ponad 50 latach, a i tak są tacy co ciągle uważają, że to zbrodnia Niemców.

Ponadto ostatni wpis o "kontrowersyjnym" wkroczeniu ZSRR na terytorium IIRP.Jeszcze brakowało tam określenia "wyzwolenie" xD

To co dopiero mówić o znerfieniu sowieckich czołgów i zlikwidowaniu "russian bias" xD
@grey09 dla odroznienia - ja jestem osobą, ktora gra tylko 6.7 Niemcami, a nawet teraz nimi odkrywam na 6,7 KPZ70, bo idzie mi szybciej, niż na V erze. Sklad Tiger 2H, Tiger SIA, oraz Ferdek.
Podstawa, to wiedzieć, jakich czołgów się bać, a jakich nie. W IS6 we właz celuj. Pamietaj, ze to ma dlugi czas przeladowania w stosunku do Tygrysa. Nie wchodź z nim w otwartą walkę, koś lepsze czołgi samolotami.