Wpis z mikrobloga

Bylem dzisiaj u "kolezanki" na swego rodzaju randce w jej mieszkaniu, bylo spoko, wypilismy browarki, zjedlismy pizze i troche pobrechtalismy sie - ogolnie jestesmy pozytywnymi ludzmi i usmiech nie schodzi nam z pyskow. Co jednak przykulo moja uwage, to to, ze moja kolezanka (jeszcze, bo licze na cos wiecej) miala bose stopy. Nie spodziewalem sie takiej otwartosci z jej strony, jesli koge tak powiedziec. Miala getry do biegania, bluze 90s (bo modna) i nie miala ani skarpetek ani rajstop i to mnie zastanawia. Fakt, ze podobalo mi sie to. Ale skad nagle u niej taka otwartosc? Ona nosi takie klapki z futerkiem jakie sa modne, ale na lozku siedzi bosa z podkurczonymi nogami i mimo, ze jeszcze jestesmy na stopie kolezenksiej, ona juz tak jakby dawala znac, ze chce pojsc o krok dalej. Gdy wyszedlem od niej, moj pedzel kapal, tak mnie cisnelo, ze tylko marzylem w nocnym, zeby dojechac szybciej do domu i sobie zwalic, bo te jej stopy jakos mi sie odcisnely erotyzmem wiekszym niz wielkie cyce z redtuba.

#wroclaw #oswiadczenie #seks #randkujzwykopem
  • 36
@rotulador: @Puszczyk1990: @Dusza_Jest_Chaosem: @Constantine: @marek-miko: @arcxa: @nofink: @artur-kaminski-180: @DanielTakiJelen: @raceman: @elokompaniero: @Partyzant91: @sroka22: @kjerwa: @Silku: @Kresse: @kwiati:

Dlatego uzylem tagu #wroclaw bo akcja dziala sie we Wroclawiu, na ulicy bocznej do Wyszynskiego. Dzis napisalem do niej smsa czy nie chcialaby pojsc na spacer, ale odpisala, ze dzis nie moze. Zapytalem kiedy zatem. Powiedziala, ze nie
Dlatego uzylem tagu #wroclaw bo akcja dziala sie we Wroclawiu, na ulicy bocznej do Wyszynskiego. Dzis napisalem do niej smsa czy nie chcialaby pojsc na spacer, ale odpisala, ze dzis nie moze. Zapytalem kiedy zatem. Powiedziala, ze nie wie i jak znajdzie czas to sie odezwie.

A to znaczy ze Cię olewa
@Zyd_Suss