Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie. Czy penis 13,6cm mierzony od strony grzbietowej do czubka,a z boku 14,7cm (obwód od 11,5cm do 12cm) to dużo? Wiem,że niby mieszczę się w widełkach,ale to mnie nie zadowala. Mam kompleks. Niby jestem dość wysoki 181cm. Nieźle zbudowany,uprawiam sporty. W życiu mi jakoś idzie. Nie mam problemów z zagadywaniem do #rozowypasek i rozmową w ogóle. Ba,niby jestem nawet przystojny,a tu #!$%@?...nieduży. Dodam,że potrafię je rozgrzać,całować i przede wszystkim reagować na ich odczucia.
Jest to mega frustrujące. Tak ze 3cm więcej chociaż.
Dlatego często nie chcę brnąć z dziewczynami dalej,bo z powodu mojego kompleksu mogę się zestresować i wiadomo jak to wyjdzie. Czasami wolałbym być niższy lub głupszy,a mieć większy sprzęt.
#seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Z doświadczenia wiem że dla kobiety 16cm to już dużo a bynajmniej tyle deklarują jako dużo dla siebie być może też by nie wyjść na rozepchane, z doświadczenia też wiem z drugiej strony że czasem 22cm to potrafi wpasować i mógł byś jeszcze dalej...

I tak od siebie jako konkluzję rzucę... rozmiar to rzecz względna i dla jednej palec to już wiele a dla innej dwie ręce i zaklaskać to