Wpis z mikrobloga

@Player_Name: OGÓLNOWYKOPOWY KONKURS RYSUNKOWY
TEMAT PRZEWODNI: WODA

Zasady konkursu:
1. Uczestnikami są Mirki i Mirabelki którzy się zgłosili w poprzednich postach, wszystkie osoby jakie się zgłoszą będą prze zemnie wołane w dniu w którym należy opublikować swoją pracę.
2. Uczestnik zamieszcza swoją pracę i krótki opis swego dzieła pod przygotowanym prze zemnie postem, wszystkie posty dotyczące konkursu będą pod tagiem #konkursplastyczny
3. W konkursie biorą udział wszystkie formy plastyczne (rysunek, szkic, digital painting, kolaż co tam potraficie)
4. Pierwsza edycja konkursu rozpoczyna się 07.10.2017 (sobota) o godzinie 20:00 a zakończy się 08.10.2017 (niedziela) również o godzinie 20:00, osoba z największą liczbą plusów wygrywa, w razie remisu wygrywa osoba która wcześniej opublikowała swoją pracę.
5. Na zwycięzce czeka wieczna sława, satysfakcja oraz wymyślona prze zemnie nagroda: możliwość wymyślenia tematu przewodniego kolejnej edycji konkursu

Lista uczestników:
- @RealAKP
- @Ruthan
- @Theia
- @Bemiko
- @Unen
- @L4rs
- @Merolka
- @Symmachus
- @kurt_hectic
- @aloszkaniechbedzie

Nikogo z użytkowników Portalu Ze Śmiesznymi Obrazkami nie zmuszę do zachowania kultury ale prosiłbym o zachowanie się w stosunku do siebie nawzajem z szacunkiem, jeżeli już musisz skrytykować czyjąś pracę to zrób to w sposób konstruktywny.

Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia i jak największej liczby plusów i pozytywnych komentarzy
Jako że to pierwsza edycja i ja wymyśliłem temat przewodni to nie uczestniczę jako zawodnik, ale od drugiej edycji będę z wami współzawodniczył ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Sorry za spamowanie tagami ale zależy mi na tym żeby uczestnicy mieli jak najwięcej obserwujących:
#rysowanie #rysunek #rysujzwykopem #sztuka #szkicowanie #malarstwo #digitalpainting #digitalartist #konkursplastyczny
PlayerName - @PlayerName: OGÓLNOWYKOPOWY KONKURS RYSUNKOWY
TEMAT PRZEWODNI: WODA

...

źródło: comment_tyTRRpaXKBrDUo4oFlmoeCOr5ZaNZgh5.jpg

Pobierz
  • 29
@Player_Name: jeszcze jedno, jeżeli o kimś nie wspominałem na liście uczestników to też może publikować swoje pracę, wiadomo że to tylko zabawa ale wrzucajcie tylko swoje prace, i dobrze by było jakby to nie były rysunki z przed kilku lat a coś świeżego i jakoś związanego z tematem przewodnim