Wpis z mikrobloga

@Szczykawa: o Pan ignorant wrócił. W tamtym wątku wszyscy stwierdzili ze nic nie wiesz to teraz przyszedłeś tu?

@xionze: @fredo2: powtarzacie propagandę PRL która zamierzała wymazać z historii swoich wrogów. Między innymi grzebiąc ich w bezimiennych grobach pod chodnikami. To ze takie trolle jak wy teraz wypisują głupoty jest swego rodzaju sukcesem katów podziemia lat 40-50.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: w trosce o Twoją kiepską edukację podaję cytat z książki IPN:

Żołnierze AK otoczyli dom i wyłamywali drzwi. Znalazłszy śpiącą rodzinę strażnika Rinkewiciusa, zastrzelili mężczyzn, potem puścili serię do kobiety z dzieckiem w wieku dwóch lat. Kule zniosły kobiecie połowę głowy, potem ją i dziecko ze złością kłuli bagnetami" - zeznał Stasys Lisauskas, świadek zbrodni w miasteczku Dubinki (Wileńszczyzna) dokonanej przez ludzi "Łupaszki


Książka w najszerszy dotąd sposób dokumentuje tragiczne
  • Odpowiedz
@fredo2
W "Czarnej księdze komunizmu" Pascal Fontanie przywołuje relacje świadków, którzy wspominają jak argentyński partyzant, podczas walk o przejęcie władzy na Kubie, zamordował kilkunastoletniego chłopca za to, że ten ukradł porcję jedzenia. Ofiara należała do jednego z podległych mu oddziałów.

"Nie trzeba mi dowodu, aby rozstrzelać człowieka. Potrzebuję jedynie dowodu, że koniecznym jest go rozstrzelać!" – głosił człowiek, któremu przypisuje się odpowiedzialność za prawie 10 tysięcy egzekucji, przy czym od 800 do
  • Odpowiedz
@fredo2 #neuropa Dlaczego tak podniecacie się jakimiś polskimi wpadkami, albo bandytami? Najważniejsze jest dla was doszukiwanie się w Polakach najgorszego, bo gardzicie tym narodem. Mam nadzieje, że jak najpredzej wyjedziecie z tego kraju i zmienicie narodowosc, bo zgnilizny nam w sadzie nie potrzeba co zatruwa wlasne gniazdo. Przykro mi sie robi za waszych dziadkow co oddali życie za to żebyscie mogli pisać swoje #!$%@? wypociny. Chociaż wydaje mi sie, ze jestescie ruskimi
  • Odpowiedz