Wpis z mikrobloga

@Tankian: jakie są Twoje kryteria tego co warto robić a co nie?
Czy ta szkoła da Ci podwyżkę i lepszą pracę? Nie :)
Czy zapłacisz za te studia więcej niż zyskasz? Tak.
Czy zrobisz dodatkowy papierek który w niektórych korporacjach może się przydać? Tak.
Czy papierek cokolwiek gwarantuje? Nie.
@Tankian Studiowałem kilka miesięcy i przeszedłem do normalnej uczelni. Tylko papier się tam robi. Bez żadnej wiedzy możesz przelecieć wszystkie egzaminy
@Tankian Polibuda większy prestiż i większa wiedza. Ekonomiczny więcej czasu na działalność poza uczelnianą, przy rozsądnym nakładzie wiedzy. Resztę decyzji musisz podjąć sam.
@Tankian: tez rozważam podyplomówkę z PM na ekonomiku - od kiedy chcesz zacząć?
Jakie inne studia skończyłeś? Masz jakieś doświadczenie zawodowe?
@r__k Jeśli jest jeszcze szansa to chciałbym zacząć teraz, ewentualnie jeśli będzie startował w lutym to wtedy.

Jeśli chodzi o PM to doświadczenia jeszcze nie mam, próbuje wkręcić się do pracy na stanowisko gdzie będę coś w tym kierunku już robił + weekendami gonić teoroę, wcześniej studiowałem zarządzanie, miałem dwa przedmioty, które były trochę związane z tematem.

I bardziej skłaniam się ku polibudzie po tym co napisał @Otek0
@specnazman: @Tankian akurat tak się składa że tam studiuje, i sprawa wygląda tak ze jeśli pójdziesz i uczysz się rzeczy tylko i wyłącznie programowych to moze być lipa z pracą. Ale rozmawiam z ludźmi z ostatniego roku i mówią że wszyscy dostają prace gdy pokończą kilka kursów tam danych, tam trzeba sobie dopełnić jakoś zajęcia bo inaczej jest lipa