Wpis z mikrobloga

@dnasstorm: Ja mam celiakię więc zrezygnowałem z zbóz, natomiast moja mama jej nie ma i tez zrezygnowała- efekt?
Waga mocno w dół (zawsze miała problem z nadwagą), zmniejszone ciśnienie, normalny sen (przestała budzić się w nocy i chrapać), więcej energii witalnych. Dieta bezglutenowa jest ostatnimi czasy mocno hejtowana (bo są niby jakieś badania które ją obalają), ale ludzie którzy na nią przechodzą widzą poprawy w swoim ciele i samopoczuciu i jak
a może pokątnie wcina kebaby? Wiesz to?


@denerwujesie: meritum sprawy jest fakt, że na wykopie mocno wyśmiewa się wege, nie żebym ich bronił ale to dziwne, jedni z taką dietą to idioci a inni passe bo graja w reprezentacji Polski. Nie wiem czy Robert trzyma taką dietę ale znając jego zonę na pewno próbowała mu ją wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło?


@Shatter: źródłem są wszelkie dyskusje tutaj na wykopie, mało mnie obchodzi czy on trzyma, którąś z tych diet czy nie - ważne że są promowane przez jego stukniętą żonkę.
@vomalio Absolutnie nie. Bo jak np dwójka ludzi będzie jadła i piła 2,5tys kcali dziennie z tą różnicą że jeden będzie miał zbilansowany posiłek, a drugi będzie jadł "fastfoody" to różbice będą np na poziomie flory bakteryjnej w jelitach i okolicy i w obu przypadkach wchłonie się zupełnie inna liczba kcali, inna liczba minerałów etc.

I teraz pomysł ze takich "drobiazgów: masz kilkanaście - np proporcje białka : węgle : tłuszcze etc