Wpis z mikrobloga

Siema wszystkim! Potrzebuję zaimplementować do aplikacji wycieczkę #virtualreality pobieraną z serwera, na zasadzie kilka panoram 360 i przyciski do przechodzenia pomiędzy nimi. Poszukuję jakiegoś narzędzia /linku do poczytania odnośnie generowania wycieczek VR przydatne będzie wszystko co mogło by mi pomóc. Myślałem żeby użyć do tego np Unity3D + np taki plugin https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/85014 ale kompletnie nie wiem jak mógłbym zaimplementować coś takiego do aplikacji a jeszcze do tego pobierać odpowiednia wycieczkę z serwera. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #android #unity3d #programowanie #pytaniedoeksperta
  • 1
@JanMarianCzosnek: a nie wystarczy zebys panoramy powsadzal w sfery z poodwracanymi trojkatami (zeby renderowaly sie inside out), dal main kamere w srodek sfery, zablokowal position tracking jak robisz na vive i po prostu zmienial panoramy w odpowiedniej kolejnosci? mozesz zrobic sobie config w xmlu (czy innym jsonie) w ktorym precyzowalbys kolejnosc panoram i przejscia miedzy nimi i do tej paczki ktora musisz sciagac dodawalbys tego xmla z wczesniej ustawionymi zmiennymi do