Wpis z mikrobloga

zabija mnie świadomość, że pomimo tego że wszystko idzie w dobrym kierunku w mojej programistycznej karierze, to marnuje życie. kasa na tym poziomie #!$%@?, do tego studia dzienne i praca. cykl dnia uczelnia/praca -> dom, czasem coś poczytam w celu zwiększenia swojej wiedzy, ale po co to wszystko #!$%@?? kiedyś myślałem że wystarczy hajs do wszystkiego, może i tak, ale kiedy będę miał dobry hajs to będę pewnie po studiach i najlepsze lata będą za mną.

#przegryw #stulejacontent i trochę #programista15k
  • 8
@FedoraTyrone: no nie wiem, mam wrażenie że mając te < 25 lat ludzie są jeszcze dosyć głupi, ledwo co weszli w dorosłość i to jest taki dosyć lekkomyślny okres życia, co jest samo w sobie takim wstępem do dorosłości, a ja go pomijam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Inconsistent: piłem w tygodniu i chodziłem na kacu do pracy. Oczywiście nie jakoś super często, ale dzięki temu jakoś się nieco integrowalem z kumplami, dzieki przebywaniu ze znajomymi studentami nie czułem się jakbym tracił młodość ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolejny tip na dzienne studia: nie chodź na wykłady, na ćwiczenia tylko takie, na których sprawdzają obecność. Tylko jest jedno ale. Jeśli rezygnujesz z tych ćwiczeń i wykładów,