Wpis z mikrobloga

Oddałbym wszystkie moje pieniądze, aby być zdrowym i móc robić to co kocham


@footix: To niech przestanie grać zawodowo, zrezygnuje z ogromnej tygodniówki i idzie rekreacyjnie pokopać ze znajomymi na ichniejszy orlik. Przy luźnym graniu nie ma takich obciążeń jak przy zawodowej grze i bardzo możliwe, że spokojnie mógłby robić to co kocha.
@footix: No i oczywiście Del Piero, gdyby przez kontuzje nie stracił swojej motoryki to też mógłby być teraz uznawany za jednego z najlepszych w historii. Przez kontuzję zmienił nieco swój styl gry, dopasował się i nadał grał świetnie, ale co by było gdyby? :)
@footix: A co do Pato to z tego co pamiętam i kiedyś czytałem to w jego "kontuzjogenności" jest sporo winy sztabu medycznego Milanu. Sprowadzili mega utalentowanego chłopaka z Brazylii, ale był z nim jeden problem - był bardzo drobniutki. Na szybko chcieli go przykoksować i w pewnym momencie ciało się poddało, zaczęły się problemy mięśniowe, sypała się kontuzja za kontuzją i po chłopaku praktycznie.

@Minieri: Tak, wiem Ronaldo. Z drugiej jednak strony, mam pewną wątpliwość dotyczącą jego stylu prowadzenia. No i chociażby pierwszy sezon w Interze, fenomenalny, ale bez przesady, a w porównaniu do tego co robili ostatnimi czasy CR i Messi... przepaść. Z drugiej strony, z końcem lat 90tych piłka nożna zaczęła wchodzić w okres dominacji defensywy, więc nie porównywałbym wprost lat np 1999/00 z 2010/11.

Wracając jednak do tematu, to kompletnie pominąłem w