Wpis z mikrobloga

@Jestem_tu_Nowy_serio: jest taka metoda. stosują ją bardzo zaawansowani. objętość to w sumie ledwie kilka powtórzeń w kilkunastotygodniowym cyklu treningowym. Trzeba dobrze ogarniać swój trening żeby to dobrze zaplanować i trzeba być zaawansowanym żeby zrobiło Ci to jakąkolwiek różnicę
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_Nowy_serio: @berti:
Osobiście wyciskam 195kg uważam to za niezły wynik biorąc pod uwagę że jestem całkowicie naturalem (0 saa/ph/sarmów lifetime)
I szczerze ci powiem że nie widzę sensu w negatywach. Jeżeli chciałbyś zrobić overload to o wiele lepiej sprawdzi się slingshot/monster do wyciskania jak już. Ale nawet to nie jest potrzebne aby siła na płaskiej rosła.

Wszystko zależy od doboru odpowiedniego planu/metody treningowej.
  • Odpowiedz
@orlando74: 191cm/150kg, pierwszy raz na siłce byłem 8lat temu, ale ćwicząc bro splitami, oraz z wieloma przerwami między innymi 2 roczną gdy ćwiczyłem SW.
Dopiero 1,5 roku temu się wziąłem poważnie, przestałem ćwiczyć bro splitem, i zacząłem robić siady i mc.
1,5 roku temu wyciskałem 147x3 teraz 195x1 (miałem w tym czasie 6miesięcy przerwy przez kontuzję - spadłem ze schodów)
  • Odpowiedz
@orlando74: Hehe nie, po prostu często brałem za duży rozpęd i za każdym razem z ostatnich paru schodków można powiedzieć zjeżdżałem i to zawsze tak że ból po uderzeniu wyłączał mnie na miesiące z treningów. To schody w domu, i teraz jestem zajebiście ostrożny bo pokonuje je kilkadziesiąt razy dziennie.
  • Odpowiedz