Wpis z mikrobloga

Lewica: homoseksualizm to nic złego. Gay pride! Tolerancja, równość!

Też lewica: O idą narodowcy! PEDAŁY!!! Hehe. LUBIOM W DUPE! KRYPTOGEJE ROBIOM LODY KOLEGOM!!! Stefan, co nie krzyczysz, krzycz, musimy pokonać tę brunatną falę nienawiści.

I niech żaden robaczek się nie wykręca, że to po to aby "wywołać ból dupy prawakuf", bo mimo iż samo w sobie jest to idiotyczne, to przy okazji 90% tego contentu ląduje na lewicowych profilach i stronach i to lewicowyc są w głównej mierze jego odbiorcami.

#lewackalogika #rakcontent #heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
Pobierz L.....i - Lewica: homoseksualizm to nic złego. Gay pride! Tolerancja, równość! 

Te...
źródło: comment_3Oim2LakbSWTL8GNJGC7HNZ2VFjO7y7Q.jpg
  • 43
No to właśnie udowadniasz, że niewiele rozumiesz. Jeżeli nie rozumiesz to może lepiej nie posługiwać się tymi pojęciami?


@BongoBong: ja tu nie używam definicji słownikowych i nie pamiętam zresztą, żebym gdzieś się do tego zobowiązywał. Stosuję to słowo w znaczeniu potocznym i wzdłuż podziału naszej polskiej sceny politycznej.
Zresztą nie znam żadnych liberałów, którzy kazali by komuś być dumnym z własnej orientacji, albo naśmiewali się z urojonego homoseksualizmu narodowców.
Muszę przyznać, że mam z tym pewne kłopoty, odkąd ludzie z oczywistymi ciągotami komunistycznymi, jak na przykład partia Razem, zaczęli sobie wycierać gęby wolnością.


@Lawrence_z_Arabii: i słusznie partie komunistyczne i socjalistyczne mają tyle wspólnego z wolnością co dziwka z cnotą. Wystarczy mieć choć minimum wiedzy na temat byłego bloku socjalistycznego,KRLD, Kuby, Kambodży i innych czerwonych reżimów.
Muszę przyznać, że mam z tym pewne kłopoty, odkąd ludzie z oczywistymi ciągotami komunistycznymi, jak na przykład partia Razem, zaczęli sobie wycierać gęby wolnością.

@Lawrence_z_Arabii:
Zrazem nie łapie się nawet do amerykańskiego (wypaczonego) liberalizmu, o klasycznym już nie wspominając.