Wpis z mikrobloga

@StrucelRTFSC: Jeśli lubisz gdy ktoś przewija swoje "zasrane" dziecko gdy Ty odbierasz/jesz loda, to nie ma problemu. Nie dziw się jednak że normalnym ludziom to przeszkadza. Poza tym ptak musiałby chyba usiąść na tych lodach aby tam nasrać, innej możliwości nie ma.
  • Odpowiedz
@StrucelRTFSC: Może tam są najlepsze lody w całym miescie/albo jedyne w całej okolicy/wiem że tam są dobre lody itp. Może wypadałoby też aby ktoś pomyślał i nie stawiał przewijaka w pobliżu miejsca gdzie kupuje się jedzenie? Ale nie, lepiej umieścić coś takiego gdzie popadnie bo "madki" nie mogą przejść np. kilka metrów dalej. I nie to nie jest ta sama sytuacja, bo w większości lokali ściany nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu/nie sprawiają
  • Odpowiedz
@StrucelRTFSC: Powiedziałem że mam prawo do krytyki, równie dobrze mógłbyś powiedzieć że skoro krytykuję jakiegoś posła/ugrupowanie to powinienem sam kandydować do Sejmu. Krytykuję jakiś samochód to sam powinienem zrobić lepszy itp. itd.
  • Odpowiedz
@StrucelRTFSC: Tu nie chodzi o walory estetyczne tylko higieniczne. Ciekawe co na to Sanepid.

Pewnie to samo co gdyby ustawić tam kuwetę dla kota ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ludziom nie przeszkadzają kawiarnie z kotami, gdzie koty srają do kuwety, potem grzebią to gówno w piasku a potem chodzą im po stole i siedzą na kolanach. Jeszcze rozumiem swojego kota, no swoje gówno to ok, ale takie obce
  • Odpowiedz