Wpis z mikrobloga

@ksiak: właśnie nie doczekałem na odpowiedź na forum, więc pytam tutaj. Nie widzę powodu by przednia szyba miała by nie pasować. Tylko wolałem się upewnić, tylna pewnie się różni, bo jednak kombi jest dłuższe.
@ksiak: widać że nie wiesz o czym mówisz, więc po co się wypowiadasz? Mówię o przedniej szybie dachu, dach składa się z 2 szyb, przedniej I tylnej, przednia się przesuwa.
@Vein: wybacz ale nie potrafię czytać w myślach. Gdybyś napisał, że chodzi o przednią szybę szyberdachu to ok. Informacja dla potomnych, tylne się różnią.
@ksiak Dla informacji, na pewno pasuje przednia szyba dachu (szyberdachu) między wersjami nadwozia (hatchback/kombi) w renault Megane II. Tylnej nie sprawdzałem, aczkolwiek powinna pasować także.
@Vein: co z tego, że wymiar się będzie zgadzał, może jakiś inny detal jest zły? Numery fabryczne są inne dla tylnej szyby. Dla przedniej są takie same. Sprawdź w katalogu.
@ksiak: to czemu mi nie napisałeś tego wcześniej, tylko teraz? Najpierw piszesz, że nie pasuje, później, że może pasuje, a teraz podpierasz się katalogiem... Człowieku, ogarnij się.
@Vein: napisałem na początku, że przednia szyba szyberdachu jest taka sama w HB i Kombi.
Potem napisałem, że szyby przedniej (tej przed kierowcą) nie sprawdzałem a tylko przednią szyberdachu.
Następnie dopisałem informację o różnicach w szybach tylnych szyberdachu.

Wszystko jak na dłoni. Jeżeli zadajesz pytanie które może okazać się nie jednoznaczne a taki jest pytanie o szybę gdyż jak widać szyba przednia może być szyberdachu lub przednia przed kierowcą to należy