Wpis z mikrobloga

Potwierdza się to co pisałem kiedyś, brakuje mu pomysłów i ludzi do dymów. Myślał, że jak tamci znikneli to on sam albo przy pomocy jacy/gohy będzie dalej napędzał te karuzele śmiechu i dymów. Przeliczył się i to mocno. Moze zdaje sobie z tego.sprawe, może ma w to #!$%@?. Ale raczej dostrzegł, że donejtow jest mniej. Kasa się skończy i grubenson popadnie w depresję. Jeszcze brakuje tego, żeby dostał baty na PGA od innych to wróci na stream I będzie po nich jechał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#danielmagical
  • 5
@ToTylkoPajonk: Jedyne co on ma grube, to bęben. Nie chce mi się wierzyć, że odkłada tak kasę. Ma może z 10-15k odłożone, jeżeli już. Reszta ulatnia się tak szybko, że on sam chyba nie do końca to ogarnia. Gdyby faktycznie miał tyle hajsu, to dawno by odnowił mieszkanie a nie bawił się w ADHD ekipę. Wziąłby się za siebie i rodzinę. Jest leniwy to na pewno. Dobrze, że dupsztajna jeszcze sam
@ToTylkoPajonk: Jak już pisałem wcześniej, Daniel pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny, nigdy nie miał tak "dużych" pieniędzy i myśli że to worek bez dna, wydaje jak szalony bo nadrabia biedne dzieciństwo. Tak zachowują się ludzie z biednych patologicznych rodzin, oni nie szanują pieniądza, nie potrafią, a więc za dużo odłożonego siana nie ma. Ciężko mu się będzie podnieść gdy straci dochód z donejtów, on nie będzie już potrafił pracować za minimalną krają