Wpis z mikrobloga

@pavaczek: No niby działa, ale jak wchodze na jakiś kanał to jak puszczam to nie podświetla się mikrofon, a nie chce nikomu wbijac pytac czy działa bo mnie zwyzywają i nie odpowiedzą. Jeżeli się nie podświetla to znaczy, że działa czy nie?
@pavaczek: przez chwile mi puszczało, ale nie działał vad, wykrywało głos do momentu puszczenia dźwięku. Przeczytałem w tej instrukcji jak ustawić vad no i faktycznie działa, ale za to teraz nie podświetla się znowu mikrofon :/ Sprawdzam i sprawdzam, wszystko robie według setupu i nie wiem cholerka :/
@pavaczek: Coś się musiało spierdzielić, po przeinstalowaniu tsa wszystko bangla jak należy. Mam krakeny także ściszam mikrofon w systemie do 75 i daje się na -15/-20 wykrywanie, bo inaczej mi szumi, a na 0 mi nie łapie. Wcześniej przy próbie zmienienia czułości crashowało tsa. Teraz zmieniłem głośność, ustawiłem vad i dźwięki również działają, dzięki za pomoc mireczku ()
@pavaczek: a jeszcze pytanie, czy da się jakoś zatrzymać dźwięk w trakcie? Bo mam zamiar jeszcze wrzucić rafoniksa szmaciura, ale nie chce tego obcinać bo czasem by puścił całe, a czasem tylko początek ( ͡° ͜ʖ ͡°)