Wpis z mikrobloga

@Kell: dzwoń do nich od razu, bo oni mają problem z księgowaniem tych zwrotów i nie widać ich w systemie

Ja zwracalem dysk ssd raz, oddali mi hajs od razu, a za miesiąc patrze że #!$%@? z konta. Dzwonię a laska mówi że faktycznie dysk jest w systemie i nie wiadomo czemu system mi pobrał należność
Zrobiłem shitstorm i oddali podwójnie to co zabrali
  • Odpowiedz
@Kell: A nadałeś przesyłkę używając tej etykiety i instrukcji które dostarczyli? (nigdy nie zwracałem, ale wygląda jakby przewoźnik nie zarejestrował tego faktu).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maniac777 tak, wydaje mi się że wszystko robiłem tak jak było napisane w tej instrukcji.

Zrobię chyba tak jak @rdy mówi.
Mam nadzieję, że poczta polska ma coś skopane z trackingiem, a nie że moja paczka wyparowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kell: paczka jest u nich pewnie dawno, ale nikt jej nie wprowadził do systemu. Miałem to samo z 3 ostatnimi zwrotami
  • Odpowiedz
@rdy: dzięki mireczku. To mój pierwszy zwrot na amazonie, więc trochę nie ogarniam tematu.
Przyznam szczerze, że średnio to wygląda na przykład w porównaniu do Zalando gdzie na stronie wybierasz dzień i godzinę na odbiór, naklejasz naklejkę która była w paczce razem z zakupami i oddajesz do kuriera. Cały czas widzisz gdzie paczka się znajduję, a i zwrot często przychodzi po paru dniach.
Tutaj trzeba kilka etykiet samemu drukować, a potem
  • Odpowiedz
@rdy: miałeś racje :>

Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt z Amazon.de.

Mogę potwierdzić, iż pański zwrot z zamówienia nr - - - - dotarł do naszego magazynu w Kątach Wrocławskich.

Nie został jeszcze jednak odnotowany na pańskim koncie na Amazon.de, ponieważ został przesłany dalej do innego magazynu, w którym to zostanie oficjalnie wprowadzony do naszego systemu, a tym samym status pańskiego zwrotu zostanie zaktualizowany.


Przygotowaliśmy jednak już dziś zwrot kwoty 44,45
  • Odpowiedz
@Kell: hej, od prawie 3 tygodni nie mam żadnej informacji odnośnie paczki i refundacji, powiem więcej nie przyjąłem jej u kuriera a status na amazonie pokazuje ze dostarczona. Nie wiem co robić. Cały czas odpisują mi na maila te same wiadomości.
  • Odpowiedz