Wpis z mikrobloga

@Jarmuzyd: Zależy. Ludzie mają różne oczekiwania. Fakt faktem, że Tinder to aplikacja do łatwego #!$%@?, ale są tam laski które: promują insta, z nudów szukają kogoś kto odmieni ich życie. Moje koleżanki miały Tindera. Nie szukały tylko dymania a normalnych związków i były takie, które jak mówisz, były zainteresowane tylko seksem. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet.
@Jarmuzyd: Tinder jest chyba bardziej naturalny. Zaczynacie rozmowę jak się sobie podobacie, potem przejście na inne metody komunikacji i tyle. Sympatie i inne tego typu twory to jakieś elaboraty i pisanie CV. W życiu przecież też można spotkać w barze dziewczynę zainteresowaną tylko przelotną znajomością albo taką co jest mniej otwarta seksualnie albo i coś pomiędzy.
@Ctrl-C_Ctrl-V: No ok, ale według mnie tak nie powinno być. Jedna grupa, czyli taka która szuka poważnego związku napotyka drugą grupę, która chcę szybkiej przygody i tracą niepotrzebnie przez siebie czas. Pierwotnie to była aplikacja dla drugiej grupy i wtedy nie było by żadnego traceniu czasu, bo każdy kto tam byłby wiedziałby że nie liczy na nic poważnego, a pierwsza grupa powinna mieć coś innego dedykowanego dla siebie. I nie wiem
@LIRYCZNY_IMPERATOR: @Nolimit: @Aokx: @Wymiatashi92: Zapomniałem was zawołać, więc wkleję wam to co napisałem pierwszemu mirkowi.
No ok, ale według mnie tak nie powinno być. Jedna grupa, czyli taka która szuka poważnego związku napotyka drugą grupę, która chcę szybkiej przygody i tracą niepotrzebnie przez siebie czas. Pierwotnie to była aplikacja dla drugiej grupy i wtedy nie było by żadnego traceniu czasu, bo każdy kto tam byłby wiedziałby że nie