Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie na tych aplikacjach szukają stałych związków? XD Przecież to zostało wymyślone po to, żeby ludzie się spotykali w łatwy sposób na szybki s-x, a do szukania czegoś poważnego jest jakaś sympatia lub inny portal. Jak nie mam racji, to mnie wyjaśnijcie.
#tinder #badoo
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarmuzyd: może mieć napisane na profilu, że szuka tylko seksu lub podczas rozmowy to wyjdzie. Tak jak ktoś napisał powyżej, nie znamy innych aplikacji i dlatego tak się dzieje. Drugą rzeczą jest to, że coś powstało i to ludzie decydują jak będą tego używać. Według mnie jest to w porządku, bo każdy ma inne nastawienie i nie wiesz czy niby ta jedna noc nie zmieni twojego podejścia, i być postanowisz
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: Nadal nie widzę w tym nic złego - co prawa nie mam Tindera, ale jestem pewien że i na nim to bardzo szybko wychodzi w praniu, ludzie ze sobą rozmawiają przed spotkaniem.

Poza tym na serio nie widzę alternatywy - zajrzałem z ciekawości na Sympatię - dawno temu jej z powodzeniem używałem. Teraz ta strona to syf, wali się, chyba nie była ruszana przez dewelopera od lat.

W dodatku zrobili coś, co mnie rozwaliło - taki nędznie napisany niby-tinder wmontowali.
Wiesz jak
  • Odpowiedz