Wpis z mikrobloga

@borrow od 700 zl do 1000 zl w zaleznosci czy nie trzeba wymienic rury belki jak kola mocno krzywo stoja. Do tego moze dojsc ewentualny koszt poduszek belki, i ewentualne rzeczy ktore moga wyjsc po drodze (hamulce itp)

A te procenty to jest sprawnosc amortyzatorow i roznie na roznych stacjach wychodzi taki pomiar.

Jezeli kola z tylu nie sa pochylone (negatyw) i belka nie skrzypi podczas pracy to wyszlo ze tylko amortyzatory
@lordhellboy: wiesz, to auto było w ASO od 2007 do dzisiaj i wymieniali większość rzeczy na bieżąco. Trochę ociera prawe przednie koło przy mocnym skręcie na parkingu. Jeśli chodzi o tył to po prostu mocniej bije na dziurach, ale skrzypienia raczej nie słyszałem. To bardziej opinia diagnosty.
@borrow naprawiam we wlasnym zakresie mojwgo puga lub inne auta znajomych, ale takie tematy to robie weekendowo u ojca w warsztacie w Ostrowie Wlkp, albo u znajomego na serwisie opon gdzie kiedys pracowalem we Wroclawiu.

A Ty jaki rejon Polski ?
@fotograf_warszawiak sachs chyba szedl na pierwszy montaz do tych nowszych pugow.

Jak chcesz lepszej porady to taka mala reklama...
Kumpel z klubu 306tki ma Lomiankach swoj warsztat co zajmuje sie belkami i mechanika francuzow.
www.gropro.com.pl
Powolaj sie na mnie czyli lordhellboy z 306team co ma glebe i zolte lampy z przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
www.gropro.com.pl


@lordhellboy: Dzięki za pomoc. Do Warszawy jednak nie pojadę bo trochę za daleko z Krakowa :P
Mam do Ciebie prośbę o zapytanie Twojego kolegi o kilka rzeczy. Na 306team nie działą rejestracja chwilowo.
Znalazłem warsztat który robi to w okolicy Krakowa i mam kilka pytań o części żeby nie zjedli mnie na hajs.
@borrow masz numer kontaktowy do nich na stronie, zadzwon i zapytaj. Wlasciciel warsztatu nazywa sie Jakub Groszyk. I z tego co wiem to oni swoje belki tez wysylaja do innych warsztatow w kraju.