Wpis z mikrobloga

Głupota prawaków nie przestanie mnie zaskakiwać xD

Artykuł tłumaczy czemu tak się dzieje i użyte są tam argumenty jakich pewnie sami byście użyli ale #!$%@?... lepiej wyśmiać nagłówek i wyciągnąć z dupy wnioski xD

Jest takie pojęcie jak "myślenie indukcyjne" i badania wykazują, że osoby o prawicowych poglądach mają z tym problem. Myślenie indukcyjne polega m.in. na dokładnym zgłębianiu tematów do poziomu który pozwoli poznać temat na tyle, aby móc wyciągnąc wnioski.
Tegoroczne Noble z dziedziny nauki są jak czarno-biała fotografia sprzed lat


@lkg1:

cytując z artykułu:

"To były nagrody za dokonania sprzed kilku dekad, nic więc dziwnego, że poszły w ręce ludzi starszych.


...

Nic też dziwnego, że byli to biali mężczyźni. Bo to oni zajmowali się wtedy nauką, dokonywali odkryć, kierowali zespołami badaczy. Dziś mają już siódmy krzyżyk na karku, cieszą się uznaniem i sławą.


I dodajmy, aby nie było żadnych
@lkg1: Czasy takie, że nie wiesz, czy to Aszkiera, czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Swoją drogą bawi mnie jak wielu dziennikarzyn, czy też prowadzących profile społecznościowe myśli, że mieszka na zachodzie. Naczyta się taki całymi dniami Huffingtonpost i innych lewych mediów by potem walić takimi nagłówkami, które w Polsce (jeszcze) wzbudzają co najwyżej uśmiech politowania...
Artykuł tłumaczy czemu tak się dzieje i użyte są tam argumenty jakich pewnie sami byście użyli ale #!$%@?... lepiej wyśmiać nagłówek i wyciągnąć z dupy wnioski xD


@InnyKtosek: nie do końca...

Statystyka jest nieubłagana. Brzydsza płeć częściej osiągała i osiąga szczyty w nauce, nieliczne noblistki są wyjątkiem potwierdzającym regułę. Czy powodem jest to, że mężczyźni są sto razy bardziej inteligentni? Wielokrotnie częściej wpadają na dobre pomysły badań, mają dużo więcej talentu
@FlasH: nie mam najmniejszego zamiaru płacić za portale informacyjne. A do wyborczej mam raczej zimny stosunek i takie artykuły mnie w nim utwierdzają. Wiem, ze ciężko byc lewicowym ideologicznie w Polsce ale to nie oznacza, że trzeba iść w radykalizm i kopiować hamerykańską "uzurpację białych hetero cis facetów". Bo u ans nie ma problemów rasowych w społeczeństwie.
Do wszystkich plujących się - wyśmiewam #!$%@? lead, a nie całość artykułu, który stoi za paywallem. Jeżeli nie chcą, żeby cisnąć bekę z ich tweetów, to niech zatrudnią kogoś, kto w 140 znakach nie będzie się kompromitował, ewentualnie niech wklejają same linki. Pozdrawiam cieplutko.