Wpis z mikrobloga

wejdź przez Google, wyszukaj "Tegoroczne Noble z dziedziny nauki są jak czarno-biała fotografia sprzed lat pokazująca świat, który odszedł. Oby już nigdy nie wrócił!" kliknij pierwszy link i zobaczysz pełen artykuł


@Morf: dzięki, ale teraz żałuję że to czytałem (,)

Tam jest samo durne lewackie pierdzielenie o tym jak to kobiety
  • Odpowiedz
@Venro pewne grupy ludzi są stworzone by kraść i uciekać, a inne by nauczać, kształcić się i tworzyć nowe technologie. Znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lkg1: Wpis na Twitterze jest rakiem, ale przeczytałem artykuł i również nim jest. No ale oczywiście i tak zawsze znajdą się tacy, co powiedzą "hehe, a głupie prawaki nie czytają".
  • Odpowiedz
@lkg1: Cały ten artykuł ocieka propagandą. Autor sam nie wie, jak wyjaśnić tę sytuację (to, że Noble dostali mężczyźni), więc powołuje się na to, że trzy kobiety 70 lat temu były ofiarami dyskryminacji. Warto przy tym fakcie zauważyć, iż mężczyźni również bywali "dyskryminowani"; nagroda Nobla często obejmuje dwóch naukowców, natomiast na pewno nie jest normą, że obejmuje cały zespół, a już na pewno nie jest tak, że otrzymują ją absolutnie
  • Odpowiedz
Cholera, myślałem że to tylko w USA takie... #!$%@? panuje co do rasy białej, ale niestety już do nas zaczyna się to wkradać - jest to rzecz niebezpieczna patrząc pod pryzmatem indoktrynacji przez następne lata takimi tytułami. Takie działanie jedynie nasili ruchy skrajnie lewicowe, aż w końcu dojdzie do sytuacji gdzie Polak Polaka wyzywa od "#!$%@? białasów"...
  • Odpowiedz
badania wykazują, że osoby o prawicowych poglądach mają z tym problem.


@InnyKtosek: czyli, że osoby o lewicowych poglądach nie mają z tym problemu. To dosyć ciekawy wniosek iż błędy w logicznym myśleniu potrafią nie występować w zależności od ideologi jaką ktoś się kieruje. Czyli że jak byłem prawicowcem w zeszłym tygodniu ale od poniedziałku stwierdziłem niech żyje Karol Marks to automatycznie już nie będę tego błędu popełniał.
Czy może to
  • Odpowiedz
@lkg1: Najlepiej podsumował to Jacek Pierkara w odpowiedzi na ten twit.

Jacek Piekara‏:
"Bo z koszykówki nie daje się Nobla. Ani z rapowania. Ani z bycia top modelką... Ani z gender studies"
  • Odpowiedz