Wpis z mikrobloga

Pomału rozglądam się za autem. Budżet do końca nie znany ale myślę że około 6 tys.

I teraz pytanie, to pewnie będzie około 15-20 letnie auto, więc przebieg też będzie pewnie około 200 tys.

Zależy mi aby auto bylo oszczędne, więc myślałam o zagazowanym tylko słyszę już ze brać silnik z takim przebiegiem to masakra że przy takim czymś to już tylko diesel...

Jakieś wskazówki?

#motoryzacja
  • 25
@Amplifed mój benzyniak 20 lat 240 tys.

@Hitf1tocontinue no głównie jazda w korkach jak to w Szczecinie... Jedno Punto nawet znalazłam. Ale czekam jeszcze na kasę i chce sprzedać swoje xD więc pewnie to czas jakoś na wiosnę ale wstępnie się rozglądam.

Sprzedam Opla xD
@dorotka-wu: nie patrz na przebieg tylko na stan, weź ze sobą kogoś kto się zna, albo oddaj w fachowe ręce do sprawdzenia.
Kup benzynę + lpg jak ma być tanio. Najlepiej oczywiście kupić furę bez gazu i samemu zamontować. A jeśli gaz już jest to sprawdzić co to za instalacja, czy jest w dobrym stanie itd.
@vikers
@kuraku właśnie tak myślałam żeby brać benzyna plus LPG ale hurr durr 250, 270 tys przebiegu hurr durr zaraz silnik padnie xD i tak pewnie pojezdze z rok i znowu dołożę kasę i kupię coś lepszego (taki plan jest). Także kurde myślę
@dorotka-wu: kup jakieś 1.8 ~120 kucy w jakimś aucie pokroju mondeo laguna czy vectra i spokojnie 400k km te silniki robią bo seby tego nie upalają, generalnie im mniejsze auto tym mniejszy silnik mniejsze ryzyko upalania przez kogoś
@saper_vodiczka: Ostatnio widziałem tu wpis z pytaniem jakimi samochodami jeżdżą Mirki i jakie mają roczne przebiegi. Ludzie odpisywali 7 tys, 10 tys i podobne, więc jak najbardziej są dostępne auta 20-letnie z przebiegiem poniżej 200 000 km.