Wpis z mikrobloga

@Aryo: Bo tak jest. Niedawno przeglądałem profil niejakiego Vlada, który miał taki fajny znaczek na tle ukraińskiej flagi. Zapytałem się na jednym z profili "ukraińcy w Polsce" co sądzą o tym osobniku, to mnie zbanowali. Zresztą was Banderas miał nazistowskie hasła "upaina dla upaińców" i pozdrowienia do złudzenia przypominające te hitlerowskie. Więc zastanawiam się, gdzie tu nieprawda w tym poście.
  • Odpowiedz
@Aryo: Aha no troche racji w tym jest ale dwa fakty: ja pluję i sram na hitlera i banderasa i innych jemu podobnych, którzy Polsce wyrządzili jakąś krzywdę, a drugi To wy stawiacie pomniki hitlerowskiemu pachołkowi i oburzacie się jak rozwalamy monumenty waszej zbrodniczej organizacji u nas. Co o tym powiesz?
  • Odpowiedz
@Aryo: No niestety w Polsce( ͡° ʖ̯ ͡°)ale przez brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytania wyrabiasz opinię reszcie waszego narodu. A kiedy realna prawica dojdzie do władzy(nie ukrofilski pis)to już tak wesoło nie będzie i u nas będzie trzeba powołac jakiegoś Polskiego banderę do utrzymania symetrii między naszymi narodami.
  • Odpowiedz
@murza: Ale koniec końców jesteśmy we Wrocławiu i włączyliśmy trwale te ziemie do naszego państwa, myśmy naszą pracą, nie Sowieci. I dziś nawet jakby Lwów jakimś przedziwnym zrządzeniem losu wrócił do Polski to Wrocławia przecież i tak nie oddamy.

Sojusznicy? Truman, Marshall i Churchill chcieli nam odebrać Ziemie Zachodnie
http://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/10/13/sojusznicy-truman-marshall-i-churchill-chcieli-nam-odebrac-ziemie-zachodnie/

Trzy ważne zdania o ziemiach zachodnich. Przeniesienie granic po II wojnie pozwoliło Polakom odzyskać swoje położenie macierzyste. I nie był to
  • Odpowiedz