Wpis z mikrobloga

@PomrukOdbytu Da się ale po pierwsze musisz być dobry w tym co robisz, po drugie wybierasz dziedzinę w której konkurencja jest mała, po trzecie taką by istniał na nią popyt - musisz się wstrzelić w lukę. Przez dziedzinę nie mam na myśli prawa, medycyny czy programowania tylko wężej np. podatek vat, chirurgia naczyniowa albo C#. Można pominąć jeden z tych elementów ale będzie trudniej.
@saycool: Myślałem też o firmie, lecz znajdę jakieś poradniki w internecie na temat założenia swojej pierwszej firmy, jeśli tak to proszę Cię bardzo podeślij mi, interesuje mnie firma w branży IT
@PomrukOdbytu: Kryptowaluty to ciekawy rynek, więc najwyższy czas się zainteresować. Dla tych którzy chcą wejść na rynek bez żadnego wkładu jest na to sposób. Możliwe jest zarabianie bitcoinów z zamian za wpisywanie kodów CAPTCHA.
Najepszym serwisem tego typu jest Freebitco. Co godzinę w zamian za wpisanie kodu możliwe jest wylosowanie pewnej ilości bitcoinów. Maksymalna kwota do wygrania w każdym losowaniu to 200 $ !
Można również spróbować pomnożyć wylosowane bitcoiny w