Wpis z mikrobloga

#wlosy, #mirabelkopomusz
Mam wlosy z tendencja do krecenia, fryzjerka ostrzygla mnie tak, ze bez podbicia efektu krecenia wygladam jak bezdomny paź. Zaproponowala, ze moge u niej kupic kosmetyki firmy MUK. Drogie to cholernie.
Czy możecie drogie mirabelki polecic mi jakiś kosmetyk, dzieki któremu moje wlosy beda mialy ladny skret, nie beda polepione jak np po piance, ani spuszone jak pudel i nie wywale na niego milionów monet.
  • 9
@Truski Wiem, że też drogie, ale poczytaj o kerastase. Produkty mają bardzo wydajne i warte swojej ceny - ja jeden szampon używałam chyba z 8 miesięcy i byłam bardzo zadowolona z efektów. Na allegro można je czasami kupić taniej. Ewntualnie seria L'Oreal Professionel.
@Truski: mam kręcone włosy, próbowałam prawie wszystkich kosmetyków na puszace się włosy. Mogę z czystym sumieniem polecić maskę nawilżająca z Alterra, natomiast do stylizacji balsam z nivea do włosów kręconych(fajnie się sprawdza nakładany na mokre wlosy) lub olejek w kremie z loreala (na suche)
@Truski: Idź obetnij je poprawnie u kogoś, kto się na tym zna. Jak jest źle nadany kształt fryzury to nic z tym nie zrobisz. U mnie się najlepiej sprawdzało cięcie nożyczkami, nigdy degażowanie. A już w ogóle największe dobro to gorące nożyczki, włosy się pięknie po nich układają, są sprężyste i miękkie. Jak już ogarniesz fryzurę, to poczytaj o pielęgnacji curly girl na blogach i wizażu. I probuj, kombinuj, testuj. Nikt