Wpis z mikrobloga

  • 10
@fan_comy ja się tak cieszę, że miałem #!$%@?, bo i sie obroniłem i poświrowałem, a nie #!$%@? jak niektórzy nie wiadomo na #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dużo więcej niż ja i tak nie wynieśli ʕʔ
  • Odpowiedz
@MasiekMasku mnie się udawało zaliczać bez żadnego stresu zwykle w pierwszym, czasem w drugim terminie, ale mam wrażenie że wykładowcy (zwłaszcza starsi) mieli jeszcze bardziej wyj... na to wszystko od nas.
  • Odpowiedz
@MasiekMasku: A ja #!$%@?, wszystko zdawalem w zerówkach i wtedy miałem tyle czasu na świrowanie, że aż szok, do tego psychiczny spokój, że wszystko z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fan_comy: Ja to byłem #!$%@? z uczelni 3 razy - z czego ostatni raz za niezłożenie pracy. Co ciekawe po odwołaniu przywrócili mnie i mogłem się bronić. Co by nie powiedzieć - to na pewno nie żałuje moich 7,5 letnich studiów ( i nie była to medycyna połączona z pierwszym stopniem specjalizacji). Co się wybawiłem to moje.
  • Odpowiedz
@fan_comy: #!$%@? chłopie - studia legenda - handel czym popadło - setki prac dorywczych, imprez, koncertów balang tysiące - dzikie podróze - pół europy na stopa zjechane, góry schodzone. Najlepiej że teraz zarabiam lepiej od niektórych kolegów gryzipiórków - nie mówiąc o tym że jakąś większą chęć życia o nich mam. Gorąco polecam taki styl życia.
  • Odpowiedz
@MasiekMasku: ech, otóż to, uczcie się mądrze i dobrze się bawcie xD nie znam ani jednej osoby, która poprzez #!$%@? na studiach, bycie pierwszym ze wszystkimi sprawkami, zaliczaniu wszystkiego w terminach wyszła lepiej od kogoś kto miał #!$%@? i powolutku zdawał wszystko jak chciał.
  • Odpowiedz
@MasiekMasku: U mnie jak robią drugi termin to nie mogą powstrzymać się od komentarzy, że nic się nie uczymy i tak i po co w ogóle mają robić tę poprawkę, najlepiej jakby był tylko 1 termin, nie zdałeś - lecisz ze studiów xD
  • Odpowiedz