Wpis z mikrobloga

@vyborny: Zaprzeczają głównie ludzie którzy zwiedzili trochę świata i wiedzą jak to jest z tymi "najpiękniejszymi" polkami.


@merhius: owszem, zgadzam się, Polki na pewno nie są na pierwszym miejscu - ale nie trzeba siedzieć non-stop w Polsce aby myśleć, że jednak są. Mała wycieczka do Niemiec i UK sprawi, że jednak docenimy nasze dziewczyny.
@merhius: Byłem trochę czasu w Hiszpanii i Włoszech i muszę powiedzeć, że nadal doceniam Polki. Do tego znam bardzo dużo Hiszpanek, które poznałem w Anglii.
=Fakt, że jak się trafi ładna Włoszka czy Hiszpanka to wygląda jak petarda, ale to pewnie dlatego, że urodę ma egzotyczną dla nas. Jednak na co dzień na ulicy widzę dużo więcej ładnych Polek niż tam dziewczyn.
Imo polki są bardzo słabe pod względem urody. I charakteru. I całej reszty.


@merhius: I tak i nie, stereotypowo - mozliwe. Stereotypy skads sie w koncu biora. Ja natomiast mam inne spostrzezenie, co do wad naszych pan. Mianowicie, wiekszosc z nich, sroga wiekszosc, to kobiety tylko i wylacznie na 'dobre czasy', ktore ciagle czegos chca i ciagle im malo. Poza tym, zyja w wyimaginowanym swiecie, stworzonym przez inne kobiety. Taki samonakrecajacy
@merhius ależ oczywiście, że ŁADNE Polki są bardzo urodziwe. Problem polega na tym że każdy paszczur myśli o sobie jako o najpiękniejszej kobiecie na świecie i wstawia takie memy. Ładne kobiety są wszędzie, osobiście nie lubię murzynek a czasem znajdą się takie że bym nie pogardził.