Wpis z mikrobloga

@jaceks653: gdyby auto było sprawne, to bym je wycenil na 15k, a tak wystawilem za 10. Gdybym mial w okolicy mechanika, ktory sie na tym zna, to pewnie bym go zrobil, ale niestety nie ma w poblizu nikogo takiego. Jezeli chodzi o uzywki, to czytalem, ze nie sposob pozniej spasowac napedow, żeby nie huczaly @TheOldMan dzieki za propozycję, spróbuję tak zrobic
@bigger: mi chodzi o cos takiego, ze bede mogl powiedziec to spokojnie kupującemu, ze cos takiego zastosowałem, zeby nniej huczalo, a most i tak jest do roboty. Jak komus powiem, ze dosypalem trocin albo gumowych opilek?
@dorko8814 normalnie powiesz. A tak nikt do nie kupi albo będzie chciał z i tak obniżonej ceny urwać następne 3k.
Co ten most boli? Może łożysko tylko albo źle ustawiony. Może fachowiec go naprawi ( albo przynajmniej wyciszy) za którąś stowke. Wj to jest?
@bigger: zj, wlasiciwie zg. Nie mam zielonego pojęcia. Huczy jak jakies łożysko. Piasty mam sprawdzone, wiec to 100% cos w moście. Możliwe, ze lozyska w moscie, albo złe spasowanie. Problemów może byc wiele, a ludzi ktorzy mogą to naprawić jak na lekarstwo. No dlatego nie chce wiecej spuszczac, bo wydaje mi sie, ze 5k na most to az nadto